Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Вітав кремлівського диктатора: на Волині священника УПЦ МП позбавили права служіння

Олексій Шаран.

Фото: Новинарня.

Вітав кремлівського диктатора: на Волині священника УПЦ МП позбавили права служіння

Також йому заборонили носити рясу та наперсний хрест

Священик УПЦ МП з Володимира Олексій Шаран, який привітав у фейсбуці президента Росії Володимира Путіна з Днем ангела, заборонений у священнослужінні

Про це повідомили на сайті Володимирської єпархії УПЦ МП, передає «Еспресо.Захід«.

Також йому заборонили носити рясу та наперсний хрест.

«Протоєрей Олексій Шаран, указом №9 від 06.06.2022 року, на підставі 17 і 18-го Правил Святих Апостолів, 3-го Правила VI Вселенського Собору, слідуючи позиції святого Апостола Павла, викладеній у Посланнях до Тимофія і Тита (Тим. 3:2 – 12; Тит. 16), заборонений у священнослужінні та почислений за штат Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви, без права носіння ряси та наперсного хреста, з правом причастя Святих Христових Таїн, як мирянин. Будь-які священнодії протоєрея Олексія Шарана в період архиєрейської заборони вважаються недійсними», йдеться у повідомленні.

Також позбавили права служіння протоєрея Василя Лозовицького. Указом № 5 від 19.04.2022 року «за неодноразові порушення священницької дисципліни, постійний обман правлячого архиєрея та свідоме невиконання церковного послуху, згідно 55 Апостольського правила та 13, 15 правил Константинопільського Двукратного Собору, заборонений у священнослужінні без права служіння Божественної Літургії, звершення Таїнств та треб, преподання благословення та носіння наперсного хреста».

У серпні 2020 року на Волині селяни закрили храм, настоятель якого привітав Путіна з іменинами. Цього ж місяця священника УПЦ МП Олексія Шарана внесли в базу даних «Миротворця» за сприяння російським окупантам та участь у пропагандистських заходах Росії (країни-агресора).

Читайте також: Прихильники московської церкви верещали «Ганьба» військовим і рідним загиблого Воїна (Відео).

Telegram Channel