Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Петро Порошенко з трибуни парламенту: блокування виплат 30 тисяч військовим – несправделиве і нечесне

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко з трибуни парламенту: блокування виплат 30 тисяч військовим – несправделиве і нечесне

Петро Порошенко під час виступу з трибуни парламенту заявив, що блокування виплат 30 тисяч військовим, яке відбувається протягом останніх місяців – це свідома наруга над Збройними Силами. Він закликав депутатів виконати свій обов’язок по відношенню до українських захисників

«Дуже відповідально, що ми приймаємо цей закон в День Конституції, коли поруч  з трибуною Верховної Ради лежить текст Конституції. Пріоритетні завдання, які стоять перед Україною, це оборона і безпека, це демократія і економіка.  Ми говоримо зараз про справедливість і відновлення 30 тисяч виплат, які були встановлені в березні 2022. Спроби забрати у воїнів виплати є несправедливими, безвідповідальними, нечесними», – зазначив Порошенко, інформує eurosolidarity.

П’ятий Президент нагадав, що 10 квітня Верховна Рада України конституційною більшістю голосів проголосувала за те, щоб відновити виплати військовим: «ті, хто зупинив підписання цього закону, будуть нести відповідальність перед народом України і перед українськими військовими за те, що три місяці вони позбавляють українських військових грошей».  

«Ми робили все можливе для того, щоби вирішити це питання, зробити робочу групу. В робочій групі, яка була створена за нашою ініціативою, ми визначилися, щоб прийняти в першому читанні – знову конституційною більшістю – норму про повернення для всіх 30 тисяч. І надати право Кабінету Міністрів вилучати тих, хто знаходиться в пунктах постійної дислокації. Ми мали голосувати цей законопроєкт в цілому. І знову ті ж, хто зупинив 10 квітня виплати військовим 30 тисяч, вимагали, щоб поставити це на друге читання», – обурився Порошенко.

«Подивіться, що ви наробили – там знаходиться норма, яка позбавляє військових 30 тисяч виплат. Те, за що ми боролися – за поранених, за тих, хто поза штатом, за позиції по інструкторам, по курсантам, по строковій службі, – не виправдовує того, що нашими руками хочуть забрати у військових. Це ґвалтування парламенту і наруга на Конституцією», – резюмував Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel