Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
«Сонячний хлопчик» з Волині, який привіз дві медалі з Олімпіади, отримав заслужену нагороду

З перемогою в серці.

Фото: Луцька міська рада.

«Сонячний хлопчик» з Волині, який привіз дві медалі з Олімпіади, отримав заслужену нагороду

Міський голова Ігор Поліщук нагородив учасника Всесвітніх Літніх Ігор Спеціальної Олімпіади — 2023

З 11 по 25 червня у Берліні відбулися мультиспортивні змагання серед спортсменів із порушеннями інтелектуального розвитку. Серед 24-х спортсменів, що представляли Україну на цьогорічних Іграх, був і лучанин – Валентин Новосад, який приніс для своєї команди дві нагороди: срібло у забігу на 400 метрів та бронзу у стрибках в довжину.

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук разом із директором департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимиром Захожим привітали юного спортсмена та його тренерку Катерину Свіщеву із здобутками, вручивши сертифікат на суму 10 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Загалом, цього року у Спеціальній Олімпіаді розіграли медалі в 26 видах спорту. Україна взяла участь у семи з них, що на дві позиції більше, ніж у 2019 році. «Синьо-жовті» отримали можливість виступити в боччі, настільному тенісі, баскетболі, бадмінтоні, легкій атлетиці, плаванні та спортивній гімнастиці.

Нашій збірній вдалось вибороти 6 золотих медалей у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, плаванні та настільному тенісі; 10 срібних медалей у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, бадмінтоні, баскетболі та боччі; 7 бронзових медалей у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, плаванні.

Читайте також: Завтра Волинь зустрічає дорогоцінну реліквію з фронту.

Реклама Google

Telegram Channel