Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
У Луцьку на маршрутах міста поміняли 80% старих автобусів на нові

Тепер на маршрутах міста замість автобусів Богдан та Еталон курсують автобуси типу МАN, VDL та Ісузу Атаман.

Фото Луцька міська рада.

У Луцьку на маршрутах міста поміняли 80% старих автобусів на нові

Сьогодні на міський маршрут № 28 «Карбишева-Дружби народів» виїхав великогабаритний, низькопідлоговий автобус марки Solaris

Міська влада працює з перевізниками щодо заміни застарілих автобусів з двигунами екологічного стандарту Євро 2 на сучасні, комфортні та екологічніші. Більшість одиниць транспорту на міських маршрутах мають стандарт не нижче Євро 5, обладнані кондиціонерами, низькопідлогові, що зручно для осіб з інвалідністю та мам з дитячими візочками, інформує міська влада.

 

 Сьогодні на міський маршрут № 28 «Карбишева-Дружби народів»виїхав великогабаритний, низькопідлоговий автобус марки Solaris. На цьому маршруті працює вже два автобуси такого типу. Перевізник планує поетапно замінити сім автобусів типу Богдан на низькопідлогові збільшеної пасажиромісткості.

На маршрут № 11 «Дружби Народів – Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права)» виїхало шість комфортабельних автобусів типу МАN великої пасажиромісткості, обладнаних системою кондиціювання повітря та з екологічними нормами Євро 5. А на маршрути №№ 26 та 26-а - шість низькопідлогових комфортабельних автобусів типу Ісузу Атаман із загальною пасажиромісткістю 52 пасажири та екологічними нормами Євро 5.

 

 За останніх три роки на міських автобусних маршрутах проведено оновлення 80% рухомого складу. Тепер на маршрутах міста замість автобусів Богдан та Еталон курсують автобуси типу МАN, VDL та Ісузу Атаман.

Telegram Channel