Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Втік із Запоріжжя від рашистів і знайшов себе на Волині

На Волині Ігор Богослав і працює, і навчається.

Фото Волинська ОВА.

Втік із Запоріжжя від рашистів і знайшов себе на Волині

Внутрішньо переміщеного українця працевлаштували у Шацьку і навчатимуть за ваучером у Старій Вижівці

Ігор Богослав з Великої Білозерки Запорізької області. Через окупацію села він приїхав на Волинь, а саме – у с. Світязь Ковельського району. Через втрату попереднього місця роботи, чоловік не встиг розірвати трудові відносини, відтак, не міг розпочати новий професійний шлях, повідомляє Волинська ОВА з посиланням на Волинський обласний центр зайнятості.

За допомогою пан Ігор звернувся до Шацького відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ, де спільно з фахівцями оформив заяву на звільнення. Потому розпочав роботу з кар’єрним радником, аби знайти нову сферу діяльності. Чоловік має професійно-технічну освіту, раніше працював енергетиком.

Так він отримав роботу електромонтера у Шацьку.

«Робота за фахом – це завжди робота в задоволення. Зараз я працюю за професією у якій розуміюсь. Згоден, що доля підкидає чимало випробувань та складних ситуацій, але треба розуміти, що після кожної ночі, навіть найтемнішої, обов’язково приходить світанок», – зазначив пан Ігор.

До слова, чоловік вирішив не зупинятися на досягнутому та освоїти нову професію «Електрогазозварювальник», за якою отримав ваучера від центру зайнятості. Вже з наступного тижня чоловік розпочне навчання на базі Старовижівського професійного ліцею.

Детальніше про умови отримання ваучера на навчання читайте тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Також консультацію можна отримати зателефонувавши на гарячі лінії:

  • (066) 353-74-95,
  • (068) 063-42-15.
Telegram Channel