Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
В Україні з'явилася нова професія

Подання заявок на роботу розпочнеться з 26 червня.

Фото ілюстративне.

В Україні з'явилася нова професія

В Україні виникла нова професія. Міністерство у справах ветеранів відкрило конкурс на позицію помічників ветеранів. Суть роботи полягає у взаємодії з військовими, які повернулися із зони бойових дій

Помічники ветеранів допомагатимуть українським захисникам, які повернулися з фронту, адаптуватися до мирного життя. 

Про це повідомляє Today.

До їхніх обов'язків насамперед входитиме інформування таких громадян про послуги та соціальні гарантії, які їм належать по закону.Крім того, помічники допомагатимуть пройти програму підвищення кваліфікації та працевлаштуватись екс-військовим.

Якщо військовослужбовцям необхідно пройти ВВК, то помічник ветерана супроводжуватиме їх у цьому процесі та допомагатиме з усіма документами. У Директораті стратегічного планування та євроінтеграції заявили, що кандидатам на цю посаду пропонують початкову зарплату у розмірі 16 000 гривень. Згодом оклади можуть бути збільшені.

Якщо військовослужбовцям необхідно пройти ВВК, то помічник ветерана супроводжуватиме їх у цьому процесі та допомагатиме з усіма документами.У Директораті стратегічного планування та євроінтеграції заявили, що кандидатам на цю посаду пропонують початкову зарплату у розмірі 16 000 гривень. Згодом оклади можуть бути збільшені.

Вакансія помічника ветерана актуальна на сьогодні у чотирьох областях України: Львівській, Вінницькій, Миколаївській та Дніпропетровській. До проекту Мінветеранів приєдналися 38 громад із цих чотирьох регіонів.

Як подати заявку на помічника ветерана

Подати заявку на нову посаду можуть:

= ветерани війни, члени сім'ї ветерана, які постраждали учасники Революції Гідності, члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана, члени сім'ї загиблого (померлого) захисника або захисниці України, які перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни та мають ступінь освіти не нижче молодшого.

Після конкурсного відбору заяв успішні кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані у Сервісному офісі у справах ветеранів в одній із областей, що беруть участь у пілотному проекті.

Подання заявок на роботу розпочнеться з 26 червня через інформаційний портал Е-ветеран.

Для заповнення заяви при собі потрібно мати:

= електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія;

= документ про освіту;

= членам сім'ї ветерана – документ, що підтверджує родинні зв'язки.

Читайте також: «У селищі на Волині відбувся благодійний концерт Волинського народного хору».

Реклама Google

Telegram Channel