Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Мешканців прикордонних районів Сумщини закликали евакуюватися: що сталося

Сергій Наєв.

Фото: ТСН.

Мешканців прикордонних районів Сумщини закликали евакуюватися: що сталося

Генерал-лейтенант ЗСУ Сергій Наєв закликав мешканців прикордоння Сумщини евакуюватися

Чим ближче до кордону, тим більша щільність ворожих обстрілів, наголосив генерал-лейтенант Наєв.

Командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв закликав мешканців прикордоння Сумщини евакуюватися через постійні обстріли ворога. Зараз цей напрямок у Північній операційній зоні залишається найбільш небезпечним. 

Про це йдеться на офіційному тг-каналі Командування Об'єднаних Сил ЗС України.

 

«Ворог з незрозумілою наполегливістю майже щодня тероризує територію Сумщини, особливо не обираючи методи – росіяни ведуть вогонь з РСЗВ, артилерії та наносить удари з повітря керованими авіаційними боєприпасами. Одна з таких бомб розвалила дитячий садок в селі поблизу кордону», - сказано у заяві командування.

Там наголошують, що більшість жертв та постраждалих об’єктів складають саме місцеві мешканці, приватні будинки та цивільні установи. Писарівка, Білопілля, Юнаківка – назви цих населених пунктів з прикрою періодичністю з’являються у щоденних зведеннях

«Прикордонні населенні пункти щодня потерпають від ворожих обстрілів. Ворог гатить з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню. Перебуваючи в одному з населених пунктів, особисто переконав одну родину місцевих мешканців терміново виїхати, тому що була безпосередня небезпека. Наразі закликаю всіх громадян, які мешкають у прикордонних районах Сумщини, виїхати», - закликав Наєв, підкресливши, що Сили оборони України надійно утримують свої позиції і займаються щоденною бойовою роботою на цьому напрямку.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ: українська армія наскільки вона просунулася на фронті: подробиці.

Реклама Google

Telegram Channel