Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Бабусі луцького мера погодили проєкт на земельну ділянку (ВІдео)

Дана ділянка знаходиться у власності Поліщук Л.С. десятки років.

Фото: Insider media.

Бабусі луцького мера погодили проєкт на земельну ділянку (ВІдео)

У Луцькій міській раді під час чергового засідання 47-ї сесії мер Ігор Поліщук відмовився брати участь у голосуванні за одне з питань порядку денного. Перед розглядом проекту рішення він зачитав заяву

«Повідомляю, що при розгляді питання порядку денного №62 Про затвердження громадянці Поліщук Лідії Семенівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с.Милушин Луцького р-ну. В мене виникає конфлікт інтересів», - заявив голова міськради Ігор Поліщук.

Про це повідомляє Insider media.

Мова – про земельну ділянку площею 0,7914 га для ведення особистого селянського господарства, яка належить його бабусі.

Опісля голосування Ігор Поліщук звернув увагу на те, що державний акт на право власності на земельну ділянку виданий Луцьким районним відділом земельних ресурсів та зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі ще у 2005 році.  

 Тож наголосив – дана ділянка знаходиться у власності Поліщук Л.С. десятки років і він, ані як міський голова, ані як депутат не мав відношення до її набуття.

 

 

 Читайте також: «У Волинській області двоє хлопців уже вдруге намагались втекти за кордон».

Реклама Google

 

Telegram Channel