Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
З усіх трьох предметів - по 200 балів: випускниця з Волині отримала унікальний результат мультитесту

Успіхів тобі, Катерино!

Фото Рожищенської міськради.

З усіх трьох предметів - по 200 балів: випускниця з Волині отримала унікальний результат мультитесту

Сьогодні дівчина міркує, який виш для себе обрати

Під час складання Національного мультипредметного тесту випускниця Рожищенського ліцею №4 Катерина Фіщук отримала найвищий бал з трьох предметів. Про це йдеться на сайті Рожищенської міськради.

Катерина стала першою в історії навчального закладу випускницею, яка показала не просто високі результати навчання, а здобула максимально можливу кількість балів - по 200 з кожного предмета - української мови, математики та біології при складанні НМТ.

«Здобуті Катериною Фіщук максимально можливі результати НМТ доводять, що ні пандемія, ні війна, ні тривоги та заняття в укриттях, ні онлайн навчання не є перешкодою для того, хто прагне здобути знання.

Саме наполегливість та старанність протягом усього шкільного навчання допомогли Катерині здобути такі високі результати НМТ, стверджують вчителі-предметники та вже колишні наставниці випускниці Людмила Зелінська, Марія Демчук та Марія Матвійчук. Педагоги гордяться своєю випускницею, бо ж у її досягненнях є й результат їх щоденної вчительської праці», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Школярка з Волині вперше за історію ЗНО серед ліцеїстів склала мультитест на 200 балів.

Реклама Google

Telegram Channel