Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
У Ковелі на встановлення теплових лічильників у ста будинках виділяють майже 1,5 млн гривень

Фото ілюстративне / УНН.

У Ковелі на встановлення теплових лічильників у ста будинках виділяють майже 1,5 млн гривень

У місті залізничників рішенням червневої сесії міської ради прийняли зміни до бюджету громади 2023

Кошти вільного залишку, що склався на початок року, спрямували на такі видатки:

- 924 тис. грн на капітальний ремонт аварійного ліфта в малосімейці, що на вул. Відродження, 22. У травні під час прийому громадян мешканці будинку озвучили проблему і просили про допомогу у її вирішенні.

- 1 млн 450 тис. грн - для ПТМ «Ковельтепло» на закупівлю та встановлення обладнання системи диспетчеризації теплових лічильників орієнтовно для 100 житлових будинків. Це дасть змогу в реальному часі контролювати та зберігати в архів показники теплових лічильників, що встановлені в житлових будинках;

- 399 тис. 144 грн на будівництво мережі водовідведення по вул. Батуринська, Костомарова, Тютюнника;

- 200 тис. грн на поточний ремонт підлоги в шкільній кімнаті та коридорі школи №9;

- 94 тис. 294 грн на закупівлю матеріалів для облаштування системи автоматичного відкриття дверей в найпростіші укриття ліцеїв міста №№3,4,7,10,11,12,13. Замки на дверях відчинятимуться в момент, коли додаток «Повітряна тривога» повідомлятиме про ракетну загрозу;

- 622 тис. 164 грн - на виготовлення та проведення експертизи проєктно-кошторисних документацій по об’єктах «Капітальний ремонт будівель (термомодернізація) ЗЗСО (№1,7,12) та ЗДО (№6,9,10).Ковель подав заявку на участь в програмі термомодернізації громадських будівель за кошти європейського кредиту. За кошти місцевого бюджету виготовляємо необхідну документацію.

- 500 тис. грн фінансової допомоги виділили Калинівській селищній територіальній громаді, що на Херсонщині, для відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалому від військової агресії населенню села Благодатівка.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Ковеля Ігоря Чайки.

Читайте також: У Ковелі на будівництво укриття в ліцеї виділили понад 20 мільйонів гривень.

Telegram Channel