Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
До Володимира завітали партнери з міста, де безкоштовний громадський транспорт

«Домовились, що кентшинці допоможуть зібрати кошти на дизельний позашляховик для українських військових».

Фото із сторінки Ігоря Пальонки у Facebook.

До Володимира завітали партнери з міста, де безкоштовний громадський транспорт

А ще там живе багато українців і щороку відбуваються шевченківські дні

Про зустріч повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Володимира Ігор Пальонка.

«Цього разу до нас прибув бурмістр Ришард Неджюлка, очільник громадської організації «Українці в Польщі» Анджей Сидор та волонтер Даріуш Кудрай, - зазначив він. - Уже не вперше вони привезли допомогу для наших військових. Це продукти харчування, порошок для прання, засоби особистої гігієни, мастило для двигунів, охолоджуючу рідину, одяг, спортивне взуття тощо. Також у гуманітарному вантажі і корм для тварин.

Під час зустрічі у міській раді обговорили подальші шляхи розвитку нашої співпраці. Польські партнери зацікавлені у культурному обміні. Адже у Кентшині та околицях проживає чимало українців, щороку у березні проходять шевченківські дні.

 

 Мали розмову щодо можливого оздоровлення там дітей наших військовослужбовців або з сімей поранених чи загиблих захисників України. Бурмістр обіцяв подумати над цим.

Поговорили про устрій кожної з наших рад, особливості роботи депутатського корпусу.

Згадали важку для українців зиму, яку вдалось легше пережити в тому числі завдяки допомозі кентшинських друзів генераторами. Було нелегко і самим полякам, бо в них тоді стрімко зросли ціни на вугілля. Наразі вони повністю відмовились від російських енергоносіїв.

 

 Ришард Неджюлка поділився досвідом з приводу роботи у Кентшині місцевого транспорту. У них по місту їздять електроавтобуси, якими безкоштовно користуються усі громадяни.

Домовились, що на продовження співпраці щодо підтримки українських військовиків кентшинці допоможуть зібрати кошти на дизельний позашляховик. З'ясуємо, з якими технічними характеристиками він найбільше потрібний нашим воїнам».

Реклама Google

Telegram Channel