Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Олег Винник зізнався, чи продовжить виконувати свої російські хіти

Олег Винник.

Фото ТСН.

Олег Винник зізнався, чи продовжить виконувати свої російські хіти

Також артист поділився, коли дасть концерт

Співак у своєму репертуарі мав чимало популярних російськомовних пісень, як «Нино», «Здравствуй, невеста», «Счестье» та багато інших. Втім, як зазначив Винник, перекладати їх на українську він не бачить сенсу: «Точно знаю, що перекладати я не буду свої пісні російською мовою, які були написані до війни. Ті мої суперхіти, які були російською мовою, я ніколи в житті не буду перекладати українською. Це не потрібно. Треба йти дал», - сказав Винник у YouTube-проєкті «КРП», інформує ТСН.

 

 Також виконавець поділився, чи продовжить співати російськомовні хіти на своїх концертах: «Як можна сказати, я до перемоги не співаю російською мовою? Що таке «до перемоги», а тоді ми можемо співати російською? Спочатку треба навчитись розмовляти своєю мовою, українською. Якщо би я відкрив рота на сцені російською мовою, я б себе просто на просто обплював би. І це не є «до» перемоги чи «після», - прокоментував Винник.

Разом з тим артист зізнався, що поки не може вийти на сцену, бо йому болить. Проте не виключає, що його виступи можуть відбутися дуже скоро:

«Це буде з чистого листа, але з достатнім досвідом. Це буде та сцена, на якій завжди стояв Олег Винник, але все буде по-іншому. Олег Винник більше ніколи не буде терпіти і чогось боятися. Це величезне щастя – вийти на сцену, побачити перед собою людей і запитати їх, що вони думають. До сьогоднішнього дня не знаю взагалі, коли. Це буде скоро. Це не буде один концерт, це буде, дай боже, багато концертів», - прокоментував співак.

Реклама Google

Telegram Channel