Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині планують вперше навчати студентів професії сироваріння

Тут учитимуть сироварів.

Фото: Волинська ОВА.

На Волині планують вперше навчати студентів професії сироваріння

Таку спеціальність хочуть відкрити у професійно-технічному училищі смт Луків

У закладі навчається понад 400 учнів: згідно регіонального замовлення – 318, та 100 учнів – за контрактом. Про це розповів директор училища Сергій ОмелюхПроблем із працевлаштуванням випускників немає, адже професії завжди затребувані. Це тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1, А2, В1»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С1»), робітник фермерського господарства, водій автотранспортних засобів ( категорії «В», «С1»), йдеться на сайті Волинської ОВА.

Більше того, планують відкрити нову професію «сировар». До слова, на Волині немає навчальних закладів, де навчають такій справі.

Співпрацює навчальний заклад з такими  потужними с/г  підприємствами Ковельського району як Ратнівський аграрій, Перлина Турії, Поліський колос, Волинь Агро, Аміла. Саме там учні проходять професійну  підготовку, а майстри в/н стажування.

Наразі в училищі портібно відремонтувати дах. Для цього з обласного бюджету виділять 1,6 млн грн.

Окрім того, в одному із корпусів гуртожитка навчального закладу проживає 34 внутрішньо переміщені особи, з якими мав нагоду поспілкуватися начальник Волинської ОВА. Переселенці кажуть, що прийняли їх добре, усім задоволені. Деякі тут проживають вже більше року та знайшли роботу. Приїхали на Волині з різних областей: є Запорізька область, є Луганська, Харківська та інші.

Читайте також: Троє школярів із Волині склали мультитест на 600 балів: усі цифри по області.

Реклама Google

Telegram Channel