Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Порошенко привіз десантникам боєприпаси для дронів, вантажівки і електроніку

80-а бригада отримала лазне-пральні комплекси та 5 вантажівок DAF. 

Фото Європейська солідарність.

Порошенко привіз десантникам боєприпаси для дронів, вантажівки і електроніку

Петро Порошенко на Донеччині передав кільком бригадам ДШВ велику партію техніки та боєприпасів

25-а бригада отримала великий комфортабельний автобус для перевезення особового складу, електроніку для командних пунктів та партію гранат ВОГ, які скидають з квадрокоптерів на позиції росіян. 

80-а бригада отримала лазне-пральні комплекси та 5 вантажівок DAF, інформує eurosolidarity. 

Десантники, розвантажуючи ящики з гранатами, кажуть: ВОГи хороші, «скиди» виходять як треба. Кожна граната підписана «привітом» для русні – це волонтери передають свої дуже конкретні побажання ворогу. 

«Чим більше в нас буде засобів вогневого ураження, тим більше ми зможемо знищити ворогів і врятувати життя наших воїнів», – говорить військовий. 

 

 Порошенко наголошує: «немає більш надійних людей, кому ми можемо це передати».

Вантажівки DAF – це окрема мрія кожного зам по тилу, особливо там, де немає нормальних доріг. «Зараз бездоріжжя, дороги розбиті і без вантажівок просто неможливо», – пояснюють хлопці, розбираючи ключі від британських машинок. 

 

 А ще 80-а бригада тепер має повний комплект лазне-пральних комплексів – 5 одиниць. Порошенко пояснює: поки це норма на бригаду, далі буде видно. 

П’ятий Президент також закликав українців допомогти знайти для військових більше великих автобусів. Порошенко каже – запити є не лише від десанту. «За цими автобусами вже вишикувалася черга. Окрім десанту, їх просять у нас авіаційні, артилерійські, моторизовані бригади», – додав він. 

 

 Автобуси потрібні, бо військові часто пересуваються з навчальних центрів у зону бойових дій, проводять передислокації. Важливо, щоб вони їздили з комфортом, якого на фронті обмаль – пояснює п’ятий Президент. Він звернувся до всіх, хто має інформацію про автобуси у Європі у гарному стані: «Пишіть нам, ГО «Справа Громад». Ми купимо, щоб забезпечити наші війська комфортом».  

«Моральний дух у наших хлопців високий. А ми щасливі їм допомагати», – говорить Порошенко. 

 

 Як відомо, Фонд Порошенка разом з волонтерами ГО «Справа Громад» системно постачає у ЗСУ вкрай необхідні транспортні засоби, кількість яких вже обчислюється сотнями. Більше 300 вантажівок Leyland DAF були законтрактовані у Великій Британії, половина з них вже на фронті. Для потреб артилерії також були придбані два танкові супертягачі Oshkosh, корисне навантаження яких становить 60 тон.

З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Фонд Порошенка з волонтерами ГО «Справа Громад» передали у війська техніку та оснащення на суму 3 млрд грн.

 
 

 

Telegram Channel