Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Ілля Новіков розповів, чому він захищає Порошенка: це велика удача бути на правильній стороні

Ілля Новіков.

Фото 5 канал.

Ілля Новіков розповів, чому він захищає Порошенка: це велика удача бути на правильній стороні

За словами Новікова, для будь–якого адвоката захищати главу держави – це певна сходинка, якої досягають далеко не всі

Адвокат Ілля Новіков в інтерв'ю «Новой газете» розповів, чому він став ворогом Росії і чому все, що послаблює Росію – це добре. «Росія почала цю війну, вона обстрілює нас ракетами, захоплює, ґвалтує. Вона – зло», – переконаний Новіков, пише «5 канал».

На запитання, чому він став адвокатом п’ятого Президента Порошенка, Новіков відповів: «Я знаю людей, у тому числі моїх знайомих, які до моєї роботи адвокатом Петра Порошенка ставляться так: «Ми готові тобі це пробачити, тому що ти раніше робив багато хорошого, і так вже й бути, не станемо до тебе гірше ставитись через те, що тепер захищаєш Порошенка, ти адвокат, це твоя робота». Але для мене захист Порошенка – це, мабуть, найважливіша та найцікавіша робота за всю мою професійну кар'єру».

За словами Новікова, для будь–якого адвоката захищати главу держави – це певна сходинка, якої досягають далеко не всі. «Тим більше за такими звинуваченнями, як звинувачують його. Я не вдаватимуся у подробиці української політики останніх років і в те, що пов'язане зі стосунками із Зеленським. Тому що в Україні ті, хто свідомо ставиться до того, що відбувається, нині уникають усього, що може підірвати єдність країни. Але я на боці Порошенка далеко не лише як адвокат. Я вважаю його дуже хорошою людиною в першу чергу і добре ставлюся до нього не лише як адвокат до клієнта, а й як людина до людини. Тому, коли мені готові «вибачити його захист за колишні заслуги», я таку розмову просто не підтримуватиму», – пояснює Ілля Новіков.

«Це найкраще, що зі мною відбувалося як із адвокатом. Це моя велика адвокатська, професійна та людська удача – увійти до команди адвокатів Порошенка. Це великий творчий виклик, який поєднується із гордістю бути на правильній стороні», – говорить Новіков.

Telegram Channel