Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У Ковелі офіційно відкрили спортивне ядро «Локомотива»

Проєкт реконструкції, на базі колишнього стадіону «Локомотив», відбувався у рамках програми добросусідства ЄС.

Фото із сторінки Ігоря Чайки у Facebook.

У Ковелі офіційно відкрили спортивне ядро «Локомотива»

Вперше за понад 20 років на оновленому стадіоні відбувся футбольний матч на підтримку ЗСУ «Збірна Ковельського та Волинського футболу» — «Національна збірна України серед ветеранів»

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

«Дякую цим командам, а також «Ветеранам Ковель» — «Ветеранам Луцьк», за гарний початок спортивних подій на стадіоні Ковеля і благодійну справу.

 

 Нашим ЗСУ, в лавах яких також багато спортсменів, — за можливість передати цей сучасний стадіон нашим дітям, спортивній громадськості.

Проєкт реконструкції, на базі колишнього стадіону «Локомотив», відбувався у рамках програми добросусідства ЄС. Перші дві черги фінансовані грантовими європейськими коштами у співпраці з Ковельською міською радою.

І тепер в одному з приміщень Транскордонного центру діалогу культур імені Гетьманів Ружинських оселилась міська станція юних туристів.

 

 Для будівництва власне футбольного ядра уряд виділив в 2021 році субвенцію з державного бюджету в розмірі 20-ти млн гривень.

Більше 4-х млн грн в це поле вкладено з бюджету громади.

Основні роботи з будівництва стадіону якраз і були завершені до кінця 2021 року.

Зокрема, було збудоване футбольне поле, бігові доріжки, сектори для штовхання ядра, легкоатлетичних стрибків, метання диска, молота і списа, тренажери. Була встановлена дренажна та водовідвідна системи. Стадіон оснащений пандусами.

У 2022 році роботи були повністю зупинені, а в цьому році ми допрацювали лише систему поливу, нанесли розмітку.

 

 

 Дякую всім, хто мав сміливість ризикнути змінювати це місце, яке є легендою Ковеля.

Всім, хто починав це у відносно мирний час: привів у Ковель європейський проєкт і розпочав будівництво Транскордонного центру діалогу культур імені Гетьманів Ружинських.

Всім, хто зумів підхопити, продовжити і гідно завершити цей проєкт.

Вірю в щасливу зірку цього проєкту!

В те, що після перемоги ми зможемо тут приймати спортсменів з усієї України та світу. Примножувати славу Ковеля, Волині та всієї України!», - зазначив мер.

 

 

 
Telegram Channel