
Що сталося, поки невідомо.
На Рівненщині зіткнулися дві вантажівки, один водій загинув
Машини рухалися в попутному напрямку
На Рівненщині на трасі Київ — Чоп, поблизу села Жадківка, що на межі із Житомирською областю, сталася ДТП за участю двох вантажівок. Про це 2 липня повідомили у пресслужбі Нацполіції області. Внаслідок аварії водій одного з транспортних засобів загинув на місці. Про це інформує Сусільне Рівне.
Станом на 17:00 рух на цій ділянці дороги був заблокований. Втім, патрульні поліцейські забезпечили додаткову смугу для об’їзду та регулювали потік авто.
«Наразі відомо, що сьогодні, 2 липня, близько 16:00 на автодорозі Київ — Чоп поблизу села Жадківка колишнього Корецького району сталося зіткнення двох вантажних автомобілів, що рухалися у попутному напрямку», — йдеться у повідомленні пресслужби Нацполіції області.

Водій іншого авто отримав незначні травми та від госпіталізації відмовився.
Читайте також: «Молодий волинянин пішов на залізницю, щоб загинути»
