Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Після чуток про смертельну хворобу Кадиров вийшов у прямий ефір (Відео)

Своєю появою Рамзан Кадиров спробував спростувати чутки про те, що він смертельно хворий.

Фото ілюстративне.

Після чуток про смертельну хворобу Кадиров вийшов у прямий ефір (Відео)

Глава Чечні вирішив спростувати чутки про свою хворобу

Глава Чечні Рамзан Кадиров і його «права рука» Адам Делімханов «знайшлися». У телеграм-каналі останнього з'явився свіжий відеоролик, в якому обидва високопоставлених чеченця вечеряють у звичайній, тобто не лікарняній обстановці.

Про це повідомляє informator.ua.

Своєю появою Рамзан Кадиров спробував спростувати чутки про те, що він смертельно хворий.

«Ми живемо потихеньку. Довго жити ми все одно не хочемо. Коротко, але гідно житимемо», – сказав Кадиров під час прямого ефіру.

Відеоролик, очевидно, покликаний спростувати чутки про важке поранення Делімханова і не менш важкої хвороби Кадирова. Щоб підтвердити актуальність відео, автор публікації в самому відео називає дату запису - 2 липня.

На опублікованих кадрах добре видно, що Делімханов в повному порядку, жодних ознак серйозного поранення у нього справді не помітно. Кадиров теж виглядає досить бадьорим, хоча і «припухлим», що для нього стало звичайним станом в останні місяці.

14 червня в російських соцмережах з'явилася інформація про те, що Адам Делімханов отримав важке поранення під час обстрілу на фронті десь у Запорізькій області. Днями також поповзли чутки, що Рамзан Кадиров госпіталізований у важкому стані.

Увечері 2 липня російський телеграм-канал ВЧК-ОГПУ, який пов'язують з однією з «веж Кремля», опублікував інсайд про те, що обидва – Кадиров і Делімханов – живі-здорові. Чутки про свій передсмертний стан вони нібито розпустили самі, щоб відвернути увагу від свого паломництва в Мекку.

Читайте також: ««Не виключено, що це його останні дні»: Кадиров може бути при смерті,- ЗМІ».

Реклама Google

Telegram Channel