Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Повідомили, які двори відремонтують найближчим часом у Луцьку

Робота кипить.

Фото Луцької міськради.

Повідомили, які двори відремонтують найближчим часом у Луцьку

З настанням сприятливих погодних умов в багатьох луцьких дворах розпочались ремонтні роботи

Прибудинкові території тут починають набувати сучасного вигляду: з відремонтованими дорогами, рівними тротуарами, новим освітленням та місцями для стоянок автомобілів.

Уже найближчим часом своїми подвір’ями будуть пишатися мешканці вулиць Стрілецька, 8, Космонавтів, 4 та Наливайка, 6, 6а, 8 та 8а. Повністю змінюють свій вигляд і двори на проспекті Відродження 26, 26а, 28, 28а, 30 та вулиці Писаревського, 4. Охайно буде на подвір’ях проспекту Президента Грушевського, 22 та на вулиці Ветеранів 1 та 3. Працівники тут вимощують бруківкою територію та облаштовують майбутні паркомісця. І хоча стовпчик термометра наближений майже до +30°С, будівельники працюють, не покладаючи рук. Поточні ремонтні роботи вони виконують якісно та надійно. Про це повідомив луцький міський голова Ігор Поліщук, йдеться на сайті міськради.

«Сьогодні близько двадцяти прибудинкових територій перебуває в стадії ремонту, - каже він. - Там, де ремонтні роботи розпочались раніше — вони на завершальній стадії. В кожному дворі темпи робіт різні».

Найчастіше про ремонт дворів до міського голови звертаються мешканці під час особистого чи онлайн прийому. Велика кількість прибудинкових територій перебуває в незадовільному стані, який не дозволяє мешканцям нормально ними користуватись: важко пройти, тому що зруйноване покриття, немає куди поставити автомобіль, в поганому стані смітники та багато інших недоліків.

«Минулого року не могли працювати, адже казначейство не давало можливості використовувати кошти на такі види робіт, а цього року працюємо активно. Загалом в цьому році у Луцьку плануємо відремонтувати більше 30 прибудинкових територій», - зазначив Ігор Поліщук.

Читайте також: Показали, як виглядає нова пластикова розмітка на дорогах Луцька.

Telegram Channel