Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Маневиччині провели в останню дорогу бійця волинської тероборони Віталія Пилипчука

Вічна пам'ять Герою.

Фото із сторінки Маневицької селищної ради у Facebook.

На Маневиччині провели в останню дорогу бійця волинської тероборони Віталія Пилипчука

До когорти воїнів Небесного Легіону долучився 56-річний уродженець села Гута Лісівська Маневицької громади Віталій Пилипчук

 Аби віддати останню шану й сказати останнє дякую полеглому Воїну за його мужність і жертовність, до рідного дому зійшлися рідні, друзі, односельчани та мешканці навколишніх населених пунктів, представники влади, військові.

Про це інформують у Маневицькій селищній раді.

«Віталій Олексійович був добрим, спокійним та трудолюбивим, допомагав односельчанам, не цурався ніякої роботи. Разом з дружиною Валентиною Юріївною гідно виховали чотирьох дітей, тішилися онуками. Син Сергій мужньо боронить рідну державу від ворога.

 

 До війська захищати Батьківщину мужній боєць пішов у лютому 2022 року, коли російські окупанти підступно вдерлися на українську землю. Водій стрілецького відділення, молодший сержант Віталій Пилипчук службу проходив у 100-й бригаді ТРО. Загинув під час бойових дій з військовим формуванням російської федерації на території Луганської області 2 липня 2023 року.

Чин похорону звершили священики у храмі Трьох Святих, поховали з військовими почестями на місцевому кладовищі. Уся Маневицька громада у скорботі. Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять Герою!», - йдеться у повідомленні.

 

 

Telegram Channel