Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Петро Порошенко після обстрілу у Львові: найкращий спосіб спрямувати нашу лють – підтримка ЗСУ

Петро Порошенко: б’ємось не до кінця, а до перемоги.

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко після обстрілу у Львові: найкращий спосіб спрямувати нашу лють – підтримка ЗСУ

Петро Порошенко після ракетного обстрілу у Львові, внаслідок якого загинули і постраждали цивільні мешканці, написав, що найкращий спосіб помститися ворогу – це ще потужніше підтримувати українську армію

У Брюсселі, де зараз перебуває п’ятий Президент, під час зустрічей з євродепутатами та керівництвом Євросоюзу Порошенко закликає прискорити постачання зброї для ЗСУ, запровадити міжнародний трибунал для путіна і його банди, а також підтримати запрошення України в НАТО на саміті у Вільнюсі.

«Сьогодні окупанти здійснили черговий кровожерливий обстріл. Російська ракета влучила у багатоквартирний будинок у Львові. 4 загинули, ще 12 людей госпіталізовані. Найкращий спосіб спрямувати нашу лють — допомога ЗСУ. І не до кінця, а до перемоги», – наголосив Порошенко.

Він переконаний – саме перемога України гарантує мир на континенті та безпеку всього Вільного світу. «Тому ми повинні виграти цю війну. Про це вчора йшла мова у Брюсселі на засіданні Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС», – повідомив Порошенко.

За його словами, формула перемоги зрозуміла і складається з пʼяти пунктів.

= Пункт номер один — зброя. Нам все ще дуже бракує боєприпасів для української артилерії. Нам потрібна сучасна система протиповітряної оборони, щоб зупинити російське панування в повітрі. Система радіоелектронної боротьби. Нам дуже потрібні F-16. Кожного дня за цю війну український народ платить жахливу ціну.

= Пункт номер два — санкції. Ефективність санкцій можна зрозуміти за одною дуже простою ознакою – це скорочення обсягу російського експорту. Якщо у 2021 році це було 600, то зараз має бути 200 мільярдів доларів, щоб зупинити здатність росії фінансувати війну. У цій ситуації треба запровадимо санкції на російські СПГ-продукти на Ямалі, в Балтійському морі.

=  Пункт номер три — справедливість, міжнародне правосуддя щодо військових злочинів путіна.

=  Пункт номер чотири — економічна допомога Україні. Треба не тільки просувати іноземні державні фінанси як донора для України, а разом створити дуже привабливий інвестиційний клімат для України. Коли б приватні інвестиції становили 80% усіх необхідних ресурсів.

= Пункт номер п’ять — членство в НАТО та ЄС. Що для України означає членство в НАТО? Завершення війни. Кожен європеєць має зрозуміти, що саме це і закінчить війну.

Реклама Google

Telegram Channel