Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
У селі під Луцьком встановлять сучасну станцію очистки води

Фото Луцької міськради.

У селі під Луцьком встановлять сучасну станцію очистки води

Луцький міський голова Ігор Поліщук ознайомився із ліквідацією наслідків аварійної ситуації, яка нещодавно сталась на одній із каналізаційно-насосних станцій Луцька на вулиці Лідавській. На території трапився обвал дуже великого колектора, який фактично обслуговує 80 тисяч жителів

Завдяки швидким та професійним діям працівників КП «Луцькводоканал» не довелось зупиняти водопостачання, тому що завчасно придбали необхідні засоби для усунення таких аварій. Про це розповів міський голова Ігор Поліщук, йдеться на сайті Луцької міськради. «Зараз за допомогою однієї з найпотужніших в Україні станцій з перекачування та за допомогою сучасних засобів, колектор буде повністю відремонтовано без припинення подачі водопостачання мешканцям. Це дуже рідкісний випадок, коли ремонтують колектор та не зупиняють його», - коментує мер.

Також Ігор Поліщук оглянув станцію очистки води в Рокинях. Тут система, за допомогою якої очищується вода, дуже застаріла, а фільтрація відбувається лише за допомогою піску. КП «Луцькводоканал» відбирає аналізи води. Вона знаходиться в межах, але на граничних значеннях, тому прийнято рішення встановити сучасну станцію очистки води.

«Вже укладено лізингове рішення на придбання модульної системи очистки води, щоб жителям Рокинь поступала максимально якісна вода. Ця модульна система містить свої підвищувані насосні станції та систему аерації. Тому громадянам подаватиметься максимально якісна вода», - зазначив він.

Читайте також: Вперше за десятки років у місті на Волині очистили осушувальну систему.

Реклама Google

Telegram Channel