Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Пливу з вірою в ЗСУ!

Волинь-нова

Пливу з вірою в ЗСУ!

Рівненська АЕС запрошує плавців з різних куточків країни до участі у IX Всеукраїнському турнірі з плавання на відкритій воді «Біле озеро». Цьогоріч захід стане благодійним та пройде під гаслом «Пливу з вірою в ЗСУ!»

Змагання відбудуться 4-6 серпня 2023 року на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС «Біле озеро». Запливи спортсменів категорії «Мастерс» та дітей – 5 серпня.

Турнір серед дітей та дорослих проводиться за підтримки Рівненської АЕС, Первинної профспілкової організації Енергоатома та входить в топ кращих вітчизняних турнірів на відкритій воді. Дистанція, яку необхідно подолати – 1 миля (1650 м).

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ. Стартовий внесок для осіб до 20 років – 200 грн, від 20 років – 500 грн, старше 70 років – донат не обов’язковий.

Організаційні питання та попередні заявки на участь надсилайте у viber або telegram Олександра Савчука за телефоном 067-765-27-58 або ж на електронну скриньку [email protected]. Телефон адміністратора РОК «Біле озеро» для бронювання місць на проживання (за бажанням): 067-360-37-47.

На всіх учасників заходу чекають пам’ятні медалі, а на кращих спортсменів – почесні дипломи та цінні призи від спонсорів. Пропливи «золоту» милю із вірою в ЗСУ та зроби свій внесок у Перемогу!

 

 

Telegram Channel