Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
«Волю захисникам Маріуполя»: у Ковелі відбулась фотовиставка на підтримку полонених військових

Пд 700 воїнів полку «Азов» досі залишаються у російському полоні.

Фото Ковельська міська рада.

«Волю захисникам Маріуполя»: у Ковелі відбулась фотовиставка на підтримку полонених військових

Учора у Ковелі відбулась фотовиставка та мирна акція на підтримку Героїв Маріуполя, які до цього часу перебувають в російському полоні

Представники міської влади, сім’ї поневолених, небайдужі мешканці зібрались біля пам’ятника борцям за волю України, аби вкотре нагадати, що тисячі наших воїнів ворог і досі тримає у заручниках.

Про це повідомляє міська рада.

 

 86 днів тривала оборона Маріуполя, з 18 березня по 20 травня 2022 року – оборона «Азовсталі». Понад 2 500 українських воїнів було взято в полон, понад 500 Героїв — звільнено.

 

 – Вчора був знаковий день, адже в Україну повернулися командири, які керували захистом «Азовсталі». Це сталося тому, що був розголос. І саме тому нам необхідно говорити всьому світу, що ми чекаємо наших Захисників вдома. Ми не маємо права про це забувати, – сказав міський голова Ігор Чайка на заході.

На тридцяти стендах — світлини військових. Серед них — троє ковельчан: Андрій Богдан, Владислав Бакум, Владислав Оксенчук. Хлопці, які пройшли Маріуполь та обороняли «Азовсталь».

 

 Учасники акції тримали стяги «Азову» та плакати із написами: «Поверніть Героїв», «Волю захисникам Маріуполя!», «Незламні Герої маріупольського гарнізону вибороли час для всієї країни», «Поверніть наших рідних з полону» тощо.

не забувати, що понад 700 воїнів полку «Азов» досі залишаються у російському полоні, нагадувати цивілізованому світу, що вони перебувають у небезпеці, а їх сім’ї — у невідомості.

Під час заходу патріотичні пісні виконали вихованці зразкової аматорської студії естрадного вокалу «Star school Zorepad» та їх керівник Руслана Шацька.

 

 

 

Реклама Google

Telegram Channel