Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Рівнянин збирав сміття у квартирі з 2016 року. Його відправили на лікування

Житло було засипане сміттям.

Фото: Рівненські новини.

Рівнянин збирав сміття у квартирі з 2016 року. Його відправили на лікування

Раніше мерія, позиваючись про виселення його із помешкання, програла два суди

Чоловіка, який заповнив комунальну квартиру сміттям, відправили на лікування. Про це Суспільному розповіла заступниця директора Департаменту соцполітики Рівнеради Олена Петрик. Двері у помешкання відчиняли рятувальники у присутності поліцейського. Про це пишуть Рівненські новини.

Що кажуть про історію сусіди

6 липня одна з жительок будинку по вулиці Набережній зняла відео помешкання сусіда, який загромадив квартиру сміттям. Жінка розповіла Суспільному, що він почав зносити речі зі смітника з 2016 року.

Суди та реакція влади

22 червня 2023 року Рівнерада програла другий суд у справі про виселення чоловіка з квартири, яка є власністю громади. Житло від міста він отримав у 1982 році. У повідомленні апеляційного суду зазначили, що влада міста начебто не довела, що вжили достатньо заходів впливу на поведінку чоловіка.

5 липня сусіди звернулись до працівників Департаменту соцполітики Рівнеради, оскільки чоловік декілька днів не виходив з будинку.

 

 

 

«У складі мультидисциплінарної команди прибули на місце, не змогли самостійно викликати людину на вулицю. Стурбовані тим, чи подає він ознаки життя, чи ні — викликали ДСНС і в присутності дільничого інспектора поліції відчинили двері. За допомогою небайдужих громадян змогли дістати цього чоловіка із його помешкання. Він був у тяжкому фізичному стані. Викликали швидку допомогу і наразі він перебуває в медичному закладі, де пройшов обстеження й отримує лікування», — говорить заступниця директора Департаменту соцполітики Рівнеради Олена Петрик.

Посадовиця каже: альтернативне житло чи місце прилаштування чоловіка обговорюватимуть після остаточного медичного висновку.

Реклама Google

Telegram Channel