Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
На Волині облаштовують модульне укриття для школярів

Модульне укриття, яке будують на території Світязького ліцею, липень 2023. 

Фото: Суспільне Луцьк.

На Волині облаштовують модульне укриття для школярів

Таких укриттів у школах області поки лише два. Ще одне зводять у Колодяжненській громаді

У Світязькому ліцеї облаштовують модульне укриття для школярів. У ньому можуть поміститися 150 дітей, – розповів Суспільному начальник відділу освіти Шацької громади Анатолій Пех.

Завершити облаштування модульного укриття у Світязькому ліцеї планують у серпні.

Світязький ліцей – найбільший освітній заклад у громаді, де навчаються 320 учнів. Зі слів Анатолія Пеха, побудова модульного укриття дозволить ліцею працювати очно у дві зміни.

Укриття будуть на подвір'ї освітнього закладу. Його довжина – 40 метрів. Уся конструкція складається з модульних бетонних блоків. Зверху планують зробити метровий насип із землі.

«В подальшому тут будуть розмішені санітарні кімнати, буде проведено електроенергію, водопостачання, будуть лавки для комірного перерубування дітей у випадку повітряної тривоги», – додав начальник відділу освіти Шацької громади Анатолій Пех.

Як розповіла директорка Світязького ліцею Тетяна Натальчук, на будівництво укриття з бюджету громади витратили майже чотири мільйони гривень. «Попередньо аналізували бюджетні пропозиції і ця – одна з найкращих. Якщо казати про будівництво наземних укриттів, то це потребувало б значно більших грошей», – сказала директорка.

Чмиайте також: Мер Нововолинська запросив на каву випускників, які склали НМТ на 200 балів.

Реклама Google

Telegram Channel