Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Тінь Зеленського: спочатку охороняв голову Волинської облради, а тепер - президента України

Максим Донець, охоронець президента Володимира Зеленського, давно викликає цікавість в українців.

Фото Главком.

Тінь Зеленського: спочатку охороняв голову Волинської облради, а тепер - президента України

Раніше чоловіка помічали серед охорони олігарха Ігоря Коломойського та Ігоря Палиці

Мережа продовжує бурхливо обговорювати охоронця президента України Володимира Зеленського. Максим Донець вкрав серця жінок, кліпи з ним – тренд у TikTok, пише «Главком».

Нещодавні фото та відео охоронця зі Львова викликали нову хвилю слави. У Telegram-каналах навіть почали називати його «термінатором». Втім, про чоловіка мало що відомо, він залишається доволі закритою від публічності особою. 

Ролики з охоронцем президента набирають щонайменше сотні тисяч переглядів, є відео й із понад 5 млн.

Користувачі мережі створили фан-акаунти, присвячені охоронцю. В одному з таких зробили відео, у якому показали, як Максим Донець змінився за декілька років.

Максим Донець, охоронець президента Володимира Зеленського, давно викликає цікавість в українців. Він супроводжує голову держави з самого початку його появи на посаді. Чоловік завжди перебуває біля президента, відвідує з ним українські міста, передові позиції наших бійців та уважно спостерігає за тим, аби Зеленському не загрожувала небезпека.

Про самого Максима Донця відомо не дуже багато. До 2019 року його регулярно помічали серед охорони олігарха Ігоря Коломойського та голови Волинської облради Ігоря Палиці.

Поруч із Зеленським чоловік почав з’являтись на початку виборчої кампанії, а вже у травні 2019-го його призначили начальником Служби безпеки президента України. Зеленський користування охороною олігарха пояснював тим, що його команда мала контракт з компанією, де працює Донець. 

Максим Донець народився у Кривому Розі Дніпропетровської області. Закінчив Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. За деякими даними, він одружений та має сина.

Telegram Channel