Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Жителі волинського села вимагають прибрати «тунель кохання»

Великі зарості обабіч дороги ускладнюють рух транспорту.

Фото БУГ.

Жителі волинського села вимагають прибрати «тунель кохання»

На дорозі Бубнів – Менчичі, що веде із Зимнівської до Іваничівської громад, із зарослів обабіч дороги утворився свій «тунель кохання»

 От тільки замість краси – небезпека для водіїв. Мешканці сіл, яким часто доводиться їздити цим автошляхом, закликають відповідні служби зреагувати і почистити узбіччя.

 

 До БУГу звернулися водії, яким вже страшно стає їздити небезпечною трасою. Йдеться про дорогу місцевого значення О-030319 Іваничі–Бубнів, зокрема ділянку Бубнів – Менчичі, що веде із Зимнівської в Іваничівську громаду.

Жителі нарікають, що вздовж дороги значно виросли дерева та кущі, їхні гілки вже заступають на асфальт і звисають над ним. Це досить небезпечно для водіїв, адже дорога тут вузькувата й іноді, аби розминутися із зустрічним автомобілем, доводиться «підрізати» ці зарослі. Тож є цілком реальна загроза для ДТП.

 

 Люди іронізують, що незабаром тут утвориться новий «тунель кохання», щоправда, занадто високою цінною для водіїв, адже йдеться про їхнє життя і здоров’я.

До речі, не так давно цю дорогу відремонтували. От тільки ремонт зробили і відразу ж про неї забули.

 

 Як з’ясувалось, ця дорога знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Волинській області. Тож відповідає за її стан саме вона. Однак тендер на обслуговування доріг у Володимирському районі виграло МП «Шлях». І отримало за це не малу суму коштів – 60 мільйонів гривень. Однак гроші отримало, а свої обов’язки по догляду доріг чомусь не виконує. Хоча, відповідно до умов тендеру, саме це підприємство має обрізати дерева та кущі на узбіччях.

Реклама Google

Telegram Channel