Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Дівчина, яка танцює з вітром: на Рівненщині з’явився новий мурал

Дуже гарно.

Фото: Фейсбук Віталія Коваля.

Дівчина, яка танцює з вітром: на Рівненщині з’явився новий мурал

Малюнок прикрасив стіну першого поверху Рівненської ОДА

На Рівненщині з’явився ще один мурал Костянтина Качановського. Це дівчина, яка танцює з вітром, повідомляє очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Кожна моя робота – це завжди новий досвід, адже люблю експериментувати, додаючи нові техніки. В цій роботі попрацював над динамікою та рухом. Танець з вітром додає легкість та таємничу енергетику», - розповів художник вуличного мистецтва Костянтин Качановський.

Роботи Кості можна впізнати за кольоровою палітрою та композицією. Він працює в реалістичному стилі, але в кожній картині є Україна.

«Коли малював попередні вуличні картини, то до мене підходили перехожі і дякували. Саме тоді я зрозумів, що моя праця не даремна, вона надихає та створює настрій. Досі, коли бачу рівнян у футболках, де зображені мої роботи, радію. Ніби і звик, але завжди – це приємна нотка у душі», - розповів митець стріт-арту.

Художник вуличного мистецтва Костянтин Качановський вже написав понад 20 робіт на різних поверхнях. Це стіни фасадів, коридорів, розбомблені руїни на деокупованих територіях Херсонщини.

Читайте також: На Білому озері в Рівному працювали рятувальники.

Реклама Google

Telegram Channel