Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
В замку Любарта 1420 випускників Лесиного університету отримали дипломи

149 випускників отримали дипломи із відзнакою.

Фото ВНУ імені Лесі Українки.

В замку Любарта 1420 випускників Лесиного університету отримали дипломи

У ВНУ імені Лесі Українки відзначили подвійне свято – 30-річчя з моменту утворення Волинського державного університету та вручення дипломів випускникам

 Урочистості відбулися 16 липня на території Замку Любарта.

Про це йдеться на сайті університету.

 

 На захід зібралися Лесині люди, представники влади та духовенства. Дійство розпочалося з хвилини мовчання та виконання Гімну України. На жаль, навіть у день урочистостей не обійшлося без втрат: на війні загинув батько випускниці факультету психології Анастасії Слупської. Ведучі заходу наголосили на важливості дотримання правил безпеки й оголосили присутнім список укриттів.

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл благословив дійство і побажав випускникам обрати правильну дорогу в житті.

 

 Ректор Анатолій Цьось почав свій виступ зі згадки про те, що рівно 30 років тому утворено Волинський державний університет, а ще згадав Лесиних людей, які долучилися до розвитку закладу вищої освіти. За словами ректора, Університет береже та продовжує волинську освітню традицію.

Анатолій Цьось зауважив, що окрім навчання, випускники, як і всі Лесині люди, робили все для Перемоги України. «Шановні випускники, ви закінчили чудовий заклад вищої освіти. Ви найкращі! Ви залишилися в Україні, навчалися і працюватимете для її блага, розвитку та перемоги. Ви маєте знання, вміння та компетенції й можете використати свій потенціал для нашої держави», – заявив ректор.

 

 Народний депутат України Ірина Констанкевич закцентувала, що випускники Університету імені Лесі Українки сильні й озброєні знаннями. «Шановні випускники, я знаю, що колеги-викладачі вболівають за вас. 30 років університетської спільноти – це багато. Це згенерований досвід, акумульовані потужності й вони передані випускникам», – заявила вона.

Ірина Констанкевич побажала випускникам думати про те, якими вони потрібні Україні для відбудови, бути патріотами і розуміти, що вони мають можливість навчатися на магістратурі та продовжити свою освітню траєкторію.

Перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук заявив, що на заході зібралася еліта України. Він побажав випускникам працювати, жити та творити в Україні, а також привітав Університет із ювілеєм і побажав стати найкращим закладом вищої освіти України

Загалом упродовж свята на адресу винуватців дійства лунало чимало вітань і побажань, зокрема від артистів ВНУ імені Лесі Українки. Понад 1420 випускників отримали диплом, 149 із них – із відзнакою.

Telegram Channel