Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У Луцьку на пляжі ледь не втопилися діти

Треба дотримуватися правил безпеки.

Фото: ДСНС Волині.

У Луцьку на пляжі ледь не втопилися діти

Працівники рятувального поста на пляжі центрального парку імені Лесі Українки в Луцьку продовжують пильнувати за безпекою людей, які відпочивають на воді та прибережній території

Минулої доби вони спрацювали на випередження: близько обіду на річці чоловік з ознаками алкогольного сп'яніння супроводжував дітей. Поза межами пляжу діти почали стрибати у воду з понтона на мілину з бетонними плитами. Чергові, які працювали на посту, намагалися зробити чоловікові зауваження, аби діти перестали наражати себе на небезпеку. Однак чоловік реагував агресивно, тож до місця інциденту викликали поліцейських. Відтак можливим ризикам таки вдалося запобігти спільними зусиллями, повідомляє ДСНС Волині.

Напередодні, 15 липня, 10-річний хлопчик, перепливаючи Стир, став тонути. Черговий на посту зреагував миттєво: в рятувальному жилеті кинувся у воду, доплив до дитини й доправив її до берега. Медична допомога хлопчику не знадобилася.

14 липня до приїзду медичної бригади надали долікарську допомогу підлітку, який травмував руку під час гімнастичних вправ на турніку.

Тоді ж близько полудня за допомогою рятувального круга визволили зі смертельної небезпеки чоловіка 1994 р.н., який знесилився і ледь не потонув, купаючись.

«Тож нагадуємо: обирайте тільки спеціально обладнані для відпочинку місця, де діють рятувальні пости та чергують професіонали. Але навіть у таких випадках не легковажте безпекою і будьте пильними», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У річці на Волині втопився молодий чоловік.

Telegram Channel