Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Волинян готують до роботи на деокупованих територіях

Формують список осіб, які могли б гідно представляти державу на деокупованих територіях.

Фото: ілюстративне / zaxid.net.

Волинян готують до роботи на деокупованих територіях

3 липня запрацювала система створення резерву працівників державних органів для праці на деокупованих територіях України

Створення резерву реалізується в рамках експериментального проекту, одним із координаторів якого є Національне агентство України з питань Державної служби (НАДС). Про це повідомляє сайт Волинської ОДА.

Мета проекту – забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Зокрема, резерв формується в електронній формі з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби. Зарахування особи до резерву здійснюється на підставі анкети, яку можна заповнити в електронній формі.

Пріоритетне право на призначення на посади в держорганах на тих територіях з числа осіб з резерву мають особи із статусом ветерана війни; внутрішньо переміщені особи; особи, які раніше займали ці посади, а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Слід зазначити, що пріоритетне право на призначення на посади в державних органах на деокупованих територіях з числа осіб, зарахованих до резерву, мають особи із статусом ветерана війни, набутого в установленому законодавством порядку; внутрішньо переміщені особи; особи, які раніше займали ці посади, а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можна за покликанням: https://reserve.nads.gov.ua.

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за покликання: https://bit.ly/3PGgYnr.

Читайте також: Завтра у громаді на Волині їздитиме спецтехніка: пояснили причини.

Telegram Channel