Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
 Про молодь княжого Володимира тепер знають аж у Франції

Вікторія Смолярчук презентувала у Франції молодіжну раду міста.

Фото з відкритих джерел.

Про молодь княжого Володимира тепер знають аж у Франції

Зустріч відбувалась під гаслом «Демократія тут і зараз»

     Заступниця голови Молодіжної ради Володимира Марія-Вікторія Смолярчук презентувала у Франції молодіжну раду Володимира.

 Вона взяла участь у семінарі Молодіжної ради Європи у Страсбурзі, де молоді люди із понад 20 країн комунікували про роль молодіжних рад у зміцненні демократії.

   Зустріч відбувалась під гаслом «Демократія тут і зараз», французькою та англійською мовами. Навчальні сесії проходили в Молодіжному центрі Європи, що за кілька метрів від Європарламенту.

  Як повідомляє сайт Володимирської міської ради, ініціативні молоді люди спілкувалися про значення молодіжних рад у демократичному процесі, забезпечення гендерної рівності та інклюзивності, партнерство та співпрацю, молодь і цифрову демократію.

  Окрім спічів доповідачів, проводили й практичні завдання, брейншторми, де напрацьовували спільні дії для посилення участі місцевої молоді у житті своєї громади. Учасників ознайомили із освітніми можливостями від Ради Європи, зокрема, про курси та семінари.

- Це була прекрасна можливість поділитися своїм досвідом та вивчити кращі практики в молодіжному секторі, – поділилася враженнями від поїздки Віка. - Аби молодіжні ради в країні набули такої ж ваги, як у Європі, нам варто налагодити співпрацю із владою. Людей цікавить Україна, нам висловлювали слова підтримки. І це приємно…

Читайте також:Володимирські депутати сумнівалися, чи варто ремонтувати укриття в педколеджі

Реклама Google

Telegram Channel