Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Співак з Луцька заявив, що не відчуває ненависті до всіх росіян

MONATIK.

Волинь-нова

Співак з Луцька заявив, що не відчуває ненависті до всіх росіян

Відомий український музикант MONATIK (Дмитро Монатік) не вважає, що варто витрачати енергію на ненависть до росіян

 Артист заявив, що ненавидить тільки російську владу, яка є «ядром»їхнього тероризму.

На думку зірки, саме путінська влада затуманила розуми цілого народу. Про це він сказав в інтервʼю Славі Дьоміну на YouTube, пише Обозреватель.

У розмові інтервʼюер запитав гостя, чи відчуває він ненависть до всіх росіян, які підтримують терористичну війну в Україні, мовчки стежать за діями свого диктатора та воюють проти українців. Дмитро Монатік, який раніше закликав витрачати енергію не на ненависть, а на любов до України, думку не змінив.

«У мене є ненависть до влади, яка це робить. Яка запудрює мозок, туманить думки, закриває правду. Є ядро, звідки все росте. Прямо ненависті до кожного росіянина не вистачить. Треба на чомусь сконцентруватися. Я вже казав, що не на ненависть хочеться витрачати ресурс, а на любов до України і українців», – пояснив співак.

Він додав, що росіян, їхню діяльність, музику тощо просто ігнорує. Як артист, Монатік прагне створювати якісні треки, щоб українці відмовилися від російської музики.

Співак вважає, що Україна впевнено рухається до викорінення меншовартості, а світ сьогодні спостерігає, наскільки сильними і талановитими можуть бути українці.

Telegram Channel