Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
120 шин для бронемашин: Порошенко роздобув для військових ще одну партію супердефіцитної гуми

«Автівки без коліс на полі бою – безпомічні, а рвуться шини на воєнних дорогах, всіяних уламками мін і снарядів, дуже часто».

Фото Європейська солідарність.

120 шин для бронемашин: Порошенко роздобув для військових ще одну партію супердефіцитної гуми

120 шин для бронеавтомобілів і військових тягачів відправляються у війська. Як пояснює Петро Порошенко, автівки без коліс на полі бою – безпомічні, а рвуться шини на воєнних дорогах, всіяних уламками мін і снарядів, дуже часто

«Що означає 30 бронеавтомобілів для нашого наступу? А 30 тягачів для артилерії? Дуже багато. А уявіть, що означає їхня відсутність на полі бою? Через посічені уламками шини, порвані колеса. Здавалося б, дрібниця, але це настільки дефіцитний в світі товар, що порізані колеса здатні зупинити величезну кількість військової техніки», – говорить п’ятий Президент, інформує eurosolidarity. 

 

 «Скарб, який ви бачите — це 120 шин для Козаків, Вольфхаундів, артилерійських тягачів та іншої важкої техніки, які ми закупили для війська. Це 30 машин, які повернуться в стрій і знову будуть наближати перемогу. З мінімальною затримкою від запиту військових до доставки на фронт», – зазначає Петро Порошенко.

 

 Нещодавно Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» роздобули і передали у війська партію коліс для броньованих Humvee. Як розповів волонтер Юрій Бірюков, це фантастично дефіцитна в ЗСУ зараз історія. Завдяки мобільному шиномонтажному комплексу колеса зібрали і передали у десантні бригади на Запорізькому та Донецькому напрямку. 

Реклама Google

Telegram Channel