Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
У людей пропало все: рівненські поліцейські показали наслідки підриву Каховської ГЕС (Фото)

Жах...

Фото поліції Рівненської області.

У людей пропало все: рівненські поліцейські показали наслідки підриву Каховської ГЕС (Фото)

Зруйновані будинки. Задуха і специфічний запах від води, яка ще лишалася в багатьох місцях. Фактична відсутність будь-яких ознак життя на правобережній частині Херсонщини. Це все залишив руський мір для місцевих жителів

Рівненські криміналісти допомагали фіксувати наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС. 

Упродовж місяця працювали з колегами у складі спеціалізованих спільних слідчо-оперативних груп начальник відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Рівненській області Віталій Мосійчук та спеціаліст-криміналіст Василь Левченко, повідомляє поліція Рівненської області.

Двоє досвідчених фахівців фіксували пошкодження та руйнування на території Херсонської області внаслідок підриву країною-агресором Каховської ГЕС.

У рамках відкритого за фактом екоциду кримінального провадження рівненські поліцейські взяли участь у проведенні оглядів 112 місць подій у правобережній частини міста Херсон та у селах Херсонського району.

«Спочатку було важко осягнути масштаби руйнувань, бо вже не з фото чи відео, а на власні очі побачили масове знищення усього живого, — пригадує Віталій Мосійчук. — Перші об'єкти, на яких побували — це були житлові багатоповерхові будинки на острові Карантинний, мікрорайон Корабел: обвалені стелі, знищені стіни, майно та все в намулі. Потім жахнулися від наслідків, коли фіксували підтоплені приватні оселі людей в селі Камишани Херсонського району, де пропало все, що нажили роками місцеві жителі».

Щодня під постійними обстрілами та у небезпеці криміналісти виконували кропітку та нелегку роботу, документуючи ступінь пошкодження або нищення будинків, приміщень та інших споруд. Складність роботи полягала через масштаб забруднення територій та високий рівень води, яка подекуди сягала 5-6 метрів.

Утім, із поставленими завданнями справилися.

Читайте також: На Волинь через підрив Каховської ГЕС приїхало ще кількадесят людей.

Реклама Google

Telegram Channel