Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Ірина Геращенко: завдання «Євросолідарності» – захищати Армію та прискорити вступ України в ЄС і НАТО

«Я буду говорити про майбутнє. Наша команда планує зробити все для того, щоб цього року розпочалися офіційні перемовини для членства України в ЄС».

Фото Європейська солідарність.

Ірина Геращенко: завдання «Євросолідарності» – захищати Армію та прискорити вступ України в ЄС і НАТО

Дві з половиною тисячі партійців «Європейської Солідарності» сьогодні в лавах Сил оборони – про це під час звіту «ЄС» повідомила співголова фракції Ірина Геращенко

«51 партієць, в тому числі серед них дуже близькі наші друзі, наші колеги, депутати місцевих органів влади, загинув на фронті. Серед них і колишні депутати, наш колега Олег Барна. Ми не маємо права зрадити їх пам’ять. Тому будемо робити все для того, щоб в Україні дійсно була демократія, свобода слова і ми рухалися до ЄС і НАТО», – сказала Геращенко, інформує  eurosolidarity.

«В суспільстві популярна така фраза: «от повернуться хлопці й дівчата з фронту – наведуть лад». Це дуже інфантильна позиція. Ми знаємо наше завдання – сьогодні і щодня працювати на те, щоб армія була захищена, щоб там були нормальні зарплати, нормальні соціальні виплати, щоб там була відпустка 30 днів. Щоб та волонтерська допомога, яка передається, в тому числі  машини з правостороннім кермом, ставилися на облік – це все наші здобутки», – констатує депутатка.

«Після вимоги «Європейської Солідарності» щодо відставки Ткаченка, а також того, що там потрібно розібратися з діяльністю цього міністерства, як і Шкарлета, ці відставки відбуваються. На жаль, маємо чотири роки мовчазного парламенту, який просто втрачає свою суб’єктність – але як є», – зауважує Геращенко.

«Я буду говорити про майбутнє. Наша команда планує зробити все для того, щоб цього року розпочалися офіційні перемовини для членства України в ЄС. Тому в порядку денному мають стояти і закон про Конституційний Суд, який ми подавали ще півтора роки тому. І закон про антимонопольне законодавство, тому що це забезпечить боротьбу з олігархами. Ми зробимо все для того, щоб олігархів з бюджету України не годували прості громадяни. Сьогодні 2 мільярди гривень йдуть на олігархічні телеканали. Ми запитуємо виборців не тільки «Європейської Солідарності», а й кожного українця: а ви за це підписувалися?», – обурилася Ірина Геращенко. 

За її словами, канал «Рада» має транслювати засідання Верховної Ради, має бути підзвітність  і прозорість парламенту, і журналісти повинні повернутися в кулуари ВР.

«Ми зробимо все для того, щоб в Україні було не тільки міністерство ветеранів, а й ветеранська політика. Бо ми будемо країною ветеранів, і несправедливо, що сьогодні цим ніхто не займається. Ми сьогодні країна безіменних героїв. Тому що «герої» – якийсь Поворознюк, який з «вагнерівцями» може змагатися хіба що по кількості матюків у прямому ефірі. Але в «марафоні» немає людей, які реально сьогодні воюють, віддають своє життя за Україну. Ми зробимо все для того, щоб їхню пам’ять вшанувати – незалежно від партійних прапорів. Тому що в окопах люди не говорять про те, хто за кого голосував, хто кого підтримує, там всі працюють під одним прапором – під українським. Так само як і наша  команда «Європейської Солідарності», – наголошує співголова фракції.

«Для нас висока честь і довіра працювати ці чотири роки під нашим мандатом. Щодня ми пам’ятаємо про Армію, Мову, Віру, ЄС і НАТО. І зробимо все для того, щоб ця наша передвиборча платформа, яка тепер об’єднала країну, була реалізована», – резюмує Ірина Геращенко.

Telegram Channel