Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Порошенко везе на фронт тягачі, вантажівки і комплекси БПЛА Poseidon – їх купили спільно з міськрадою Полтави

«Це наша з вами щоденна робота – робота на перемогу, бо кожен має робити те, що він може».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко везе на фронт тягачі, вантажівки і комплекси БПЛА Poseidon – їх купили спільно з міськрадою Полтави

Петро Порошенко їде на фронт з новою партією техніки

 Дві військові частини отримають комплекси БПЛА Poseidon – їх профінансував Фонд Порошенка спільно з Полтавською міськрадою, яка за ініціативи фракції «Європейська Солідарність» виділила відповідну субвенцію. Вартість шести «пташок» і станцій управління – 28 млн грн.

«Я хочу подякувати всім депутатам Полтавської міської ради, які долучилися до цього. 14 млн ви вклали в ці «Посейдони», а другу половину профінансував я», – зазначив Порошенко, пише eurosolidarity.

 

 Загалом на фронт везуть техніку на суму 35 млн грн.

Також у цій партії техніки – потужні тягачі Foden. «Вже завтра вони поїдуть до логістичного батальйону командування та двох десантних бригад в артилерійські підрозділи», – розповідає Порошенко.

«Ви вже їх добре знаєте. Вони пройшли сервіс. Ми все підготували. За півтори хвилини вони можуть забезпечити боєприпасами, знімаючи контейнер, і завантажити, якщо буде потреба, або контейнери, або автомобілі, які потребують евакуації», – говорить п’ятий Президент.

 

 «Їх дуже важко везти, бо висота разом з контейнером 4,5 метра. Вони дуже великі, для них треба спеціальний супровід. Зате вони не потребують жодного супроводу, коли вони воюють. Їм жодні поля, жодні болота не є перешкодою», – констатує Порошенко. Ця автівка здатна швидко завантажити боєприпаси чи бронетехніку довжиною до 7 метрів і вагою до 18 тонн — а це будь-яка колісна бронемашина або БТР.  Загалом Фонд Порошенка з волонтерами знайшов і законтрактував чотири десятка таких «малюків» з мультиліфтами.

 

 «Це наша з вами щоденна робота – робота на перемогу, бо кожен має робити те, що він може», – підкреслив п’ятий Президент.

Реклама Google

Telegram Channel