Курси НБУ $ 41.50 € 46.45
Ліс біля Луцька заполонили велосипедисти (Фото)

Було цікаво.

Фото: Поліський лісовий офіс.

Ліс біля Луцька заполонили велосипедисти (Фото)

У Воротнівському лісі триває Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах, присвячений Олександру Мартинюку. Захиснику України, Герою з Луцька, який загинув у цій війні

Учасником змагань з номером 1 став тато Героя - Ксенофонт Мартинюк - йому надали право відкриття і старту Чемпіонату.

Захід - а саме Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (етапи) (на велосипедах, ІІІ-ІV ранг) - триває два вихідних дні, 22-23 липня. І зібрав понад 80 учасників, повідомляє Поліський лісовий офіс.

Головні організатори - представники Федерації спортивного орієнтування України - багато згадують і розповідають про Героя, переказують спогади близьких людей.

«Друзі називали Олександра Мартинюка людиною, яка змінювала світ і Україну своїм ставленням до життя і, найголовніше, – вчинками.

Перший в усьому: у створенні нової поліції, де й працював, у «Самообороні», перший серед захисників України, коли у 2014 році розпочалася війна; також - в легкій атлетиці, велоспорті, спортивному орієнтуванні, інших екстримальних видах спорту. Був учасником усіх марафонів і напівмарафонів. І не лише на Волині. Він же був і одним із ініціаторів велопробігів в області».

 

Читайте також: На Рівненщині рибалка виловив рибину, яку ледь підняв.

Реклама Google

Telegram Channel