Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Рівненщині скажене котеня вкусило господиню і дитину

Кіт кинувся під машину.

Фото з відкритих джерел ілюстративне.

На Рівненщині скажене котеня вкусило господиню і дитину

Ветеринари звернули особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження невакцинованих котів та собак сказом

У Рівненському районі в селах Новожуків та Олександрія зафіксували сказ у котів.

Повідомляють у Рівненському районному управлінні ГУ Держпродспоживслужби.

23 липня до спеціаліста ветеринарної медицини надійшло повідомлення про неадекватну поведінку кота віком 2,5 місяці, що належить жительці с. Олександрія. Зі слів власниці стало відомо, що 18 липня кіт укусив її, а через три дні ще й сина. 

Зі слів власниці стало відомо, що 18 липня кіт укусив її, а через три дні ще й сина. 

Тварину було ізольовано в окрему клітку і взято під нагляд. Але коли клітку відкрили – тварина вибігла на дорогу, де потрапила під машину і загинула.

Після чого спеціалістом ветеринарної медицини було направлено патматеріал до Рівненської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження на сказ. Вірусологічним дослідженням патологічного матеріалу встановлено захворювання на сказ.

У зв’язку із цим, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Рівненській РДА 24 липня оголошено неблагополучним село Олександрія щодо захворювання на сказ та введені карантинні обмеження, а також, визначено наступні межі загрозливої зони: села Пухова, Нова Любомирка, Ремель, Боянівка, Забороль, Кустин, Сергіївка, Свяття, Волошки Олександрійської сільської ради; мисливські угіддя ГО «Мисливсько- рибальський клуб «Зубр», ТОВ «Лісова долина плюс» та ТзОВ «МСК «Сокіл».

В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації вогнища сказу в с. Олександрія Олександрійської сільської ради, оточуючих населених пунктах, лісових та польових масивах, які входять в загрозливу зону», вживаються всі заходи щодо недопущення поширення збудника інфекції.

До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території забороняється вивезення за межі собак, котів та диких тварин.

У черговий раз, просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при прояві клінічних ознак захворювання ізолювати тварину та повідомити спеціаліста ветеринаної медицини для проведення спостереження за нею протягом 14 діб. Також, слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.

Читайте також:

Від удару блискави на Волині горів будинок

На Волині рятувальники ліквідували пожежу та відкривали двері

У Луцьку вранці сталася аварія, рух ускладнений

Чоловік, який до смерті побив лучанина, почув свій вирок

Хлів зрівняло з землею, переламало електроопору: у селі на Волині буря наробила збитків (Фото, відео)

Реклама Google

Telegram Channel