Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
На війні загинули четверо військовослужбовців з Рівненщини

Вічна та світла пам’ять Воїнам.

Фото з відкритих джерел.

На війні загинули четверо військовослужбовців з Рівненщини

Обороняючи Україну від російського ворога, загинули четверо жителів Рівненщини — Ігор Невірковець із Гощанщини, Юрій Сенчук із Радивилівщини, Володимир Шнайдер із Березного та Олександр Рицький із Березнівщини. Про це йдеться на сайті itvmg.com.

Ігор Невірковець, мешканець села Липки, був відважний та працьовитий. Йому було 46 років.

 

 

 

На Донеччині також загинув гранатометник з Радивилівської громади, молодший сержант Сенчук Юрій Леонідович 1977 р.н. Він проживав у с.Бугаївка. Гранатометник мотопіхотного відділення був призваний на військову службу 26 грудня 2022 року. Загинув в районі населеного пункту Дружба Донецької області 22 липня. Боєць отримав поранення, несумісні з життям, під час здійснення противником мінометного обстрілу.

 

 

 

Перестало битися серце Володимира Шнайдера,1968 року народження, з міста Березне. Тіло солдата не витримало фізичних та психологічних навантажень. Після тривалого перебування у госпіталі Володимир помер.

 

 

 

В районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області загинув Олександр Рицький, 2001 року народження, з села Бистричі.

 

 

 

У командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 22-річного молодого хлопця попереду було все життя… Мати втратила сина, брат та сестри – рідну людину.

Герої не вмирають!

Новини російсько-української війни ТУТ.

Telegram Channel