Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На волинському курорті взялися за бізнес «біля озер»

Порушень вистачає. Зокрема залучають до праці неповнолітніх.

Фото: shatsk.rayon.in.ua.

На волинському курорті взялися за бізнес «біля озер»

В результаті перевірок суб’єктів господарювання були виявлені різні порушення

Відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Шацької селищної ради з питань легалізації робочих місць та збільшення бази оподаткування і надходжень до бюджету селищної територіальної громади в умовах воєнного стану (голова Анатолій Полінкевич).

 

 

 

Члени комісії обговорили підсумки виїздів-обстежень місць торгівлі та місць масового відпочинку на водних об’єктах сіл Світязь, Мельники, Пульмо, Гаївка та урочища Гряда – йдеться на сайті Шацької селищної ради.

В результаті перевірок суб’єктів господарювання були виявлені різні порушення: торгівля підакцизними товарами без ліцензій, неоформлені наймані працівники, порушення режиму роботи, недотримання правил поводження з рідкими побутовими відходами, незареєстрований об’єкт нерухомості (понад 1 тис. м.кв), залучення неповнолітніх до торгівлі; хаотичне, без жодних погоджень, розміщення атракціонів та тимчасових споруд на центральному пляжі Світязя.

За результатами обговорення актів обстежень було вирішено запросити на чергове засідання комісії суб’єктів господарювання, в яких були виявлені порушення. Підприємці повинні пред’явити на засіданні документи, які були відсутні під час перевірки їхньої діяльності, або підтвердження того, що вони усунули виявлені недопрацювання.

Читайте також: Нарешті: навколо Шацьких озер восени може повноцінно запрацювати каналізація

Реклама Google

Telegram Channel