Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
В Україні планують продовжити воєнний стан та мобілізацію

Фото: Апостроф.

В Україні планують продовжити воєнний стан та мобілізацію

Війна триває, тож підстави для такого рішення очевидні

Верховна Рада найближчими днями планує знову продовжити терміни дії воєнного стану і загальної мобілізації в Україні. Про це у Telegram повідомив заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат Ярослав Железняк, пише УНН.

«Найближчими днями парламент знову продовжить дію воєнного стану і загальної мобілізації. Це буде вже восьме голосування парламенту за воєнний стан із початку війни», - написав нардеп.

Железняк також вважає, що, скоріш за все, цього разу воєнний стан і мобілізацію також продовжать на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року.

Нардеп нагадав, як цей процес відбувається: спочатку президент підписує два укази, потім їх подають на затвердження в Раду, після чого їх затверджує комітет з питань оборони , і вже потім проходить голосування в залі.

2 травня Рада ухвалила в цілому законопроєкти №9259 і №9260, якими продовжила термін воєнного стану і загальної мобілізації в Україні до 18 серпня. 

Читайте також: Відмінусували ще майже пів тисячі окупантів: Генштаб оприлюднив свіжі втрати ворога на 26 липня (Інфографіка).

Telegram Channel