Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Допомога психотерапевта – вирішення проблем та внутрішня впевненість

Фото: rozmova.me.

Допомога психотерапевта – вирішення проблем та внутрішня впевненість

Робота з психологом чи психотерапевтом зокрема дозволяє відновити своє психологічне здоров'я, стабілізувати організм та отримати мотивацію для великої кількості дій у майбутньому

Турбота про своє психічне здоров'я хоч і є у наш час трендом, але нічого поганого в цьому немає. До того ж людина повинна розуміти, коли вона може дійти до крайньої точки і запобігти цьому завдяки сторонній допомозі. Інколи допомога надається в якості профілактики.

Допомогу у підборі психологів та психотерапевтів запропонує сервіс Rozmova. Тут є безліч фахівців з різних напрямків. Приходять працювати у цей сервіс лише 4% від загальної кількості кандидатів. Ретельна перевірка фахівців дозволить знайти справді перевірених психологів та майстрів своєї справи, які лікують душі та забирають переживання.

Як діє психотерапія?

Вона дозволяє зробити життя злагодженим і комфортним, але загалом допомагає виконати кілька завдань:

 

  • знайти душевний спокій та рівновагу;

  • побудувати здорові стосунки та відстояти свої особисті межі;

  • підготувати новий план життя та сформувати нову мотивацію;

  • прийняти себе та відмовитися від самосуду;

  • сформулювати кар'єрні побажання;

  • стійко пройти всі життєві обставини та стресові ситуації.

 

Ретельний відбір фахівців дозволить працювати зі справжніми професіоналами. Вони мають вищу освіту, а наявність додаткових сертифікатів є великим плюсом, особливо під час прослуховування курсів з вузьких психологічних тем.

 

Додатково відбувається співбесіда з кожним кандидатом, що дозволить перевірити рівень професіоналізму та особливості підходу до тієї чи іншої справи. Згодом фахівці проходять підвищення кваліфікації, про що говорять відповідні сертифікати та дипломи.

Як працює сервіс Rozmova?

Насамперед потрібно пройти невеликий тест, який дозволить визначити поточний психологічний стан пацієнта. Після цього відбувається вибір фахівця із заданої кількості, що ідеально підходить для людини за результатами її тесту. Адже краще коли депресію лікуватиме той, хто займається саме депресією, а не мотивацією чи Гештальт-терапією.

 

Після оцінки анкети та великої кількості іншої інформації від фахівця можна відмовитися та отримати наступний варіант на вибір. Після цього слідує оплата сесії та фактичні заняття з лікарем. Важливо постійно змінюватись та адаптуватися до нових життєвих обставин, що й забезпечить високу ефективність лікування та психотерапії.

Реклама Google

Telegram Channel