Курси НБУ $ 36.66 € 39.65
Протиправно: держаудитслужба про закупівлю Ковельським МТМО обладнання на понад 5 мільйонів

Фото з відкритих джерел / kovelmtmo.org.ua.

Протиправно: держаудитслужба про закупівлю Ковельським МТМО обладнання на понад 5 мільйонів

У березні цього року Ковельське МТМО здійснило тендерну закупівлю двох комплектів системи моніторингу фізіологічних показників пацієнта, встановивши очікувану вартість в сумі 5 млн 466 тис. 673 грн.

Єдиним учасником і переможцем тендеру стало ТОВ «КСЕНКО» (м. Київ), яке запропонувало «переможну» ціну – 5 млн 021 тис. грн з ПДВ, інформує Ковель media.

22 березня генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер та директор київської фірми Ігор Жуков підписали договір поставки та додаток до нього – специфікацію, а 9 червня начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов своїм наказом розпочав моніторинг процедури цієї закупівлі.

«Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість? – йдеться у запиті Держаудитслужби до медичного об’єднання.

 

У Ковельському МТМО пояснили, що процедура закупівлі здійснювалася відповідно до річного плану закупівель підприємства на 2023 рік. Технічні та якісні характеристики визначені відповідно до потреб в медичному обладнанні кардіохірургічного центру центральної-районної лікарні Ковельського МТМО.

Щодо визначення очікуваної вартості, то замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а також Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року № 275.

Розрахунок очікуваної вартості Предмета закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: шляхом направлення запитів цінових пропозицій потенційним постачальникам товару – говориться у відповіді медичного закладу.

Ковельське МТМО звернулося з позовом до Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області про визнання протиправним та скасування висновку про результати моніторингу закупівлі.

Читайте також: Поліція знайшла у сейфі волинянина незаконні боєприпаси.

Telegram Channel