Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Луцька рада не погодила оренду землі скандальному екс-директору «Електротермометрії»

Чи має якийсь зв’язок ненадання Малихіну договору оренди на ділянку, на якій є його майно, і плани на житловий комплекс покаже час.

Волинь-нова

Луцька рада не погодила оренду землі скандальному екс-директору «Електротермометрії»

На сьогоднішній сесії депутати розглядали питання про дозвіл на оренду земельної ділянки, на якій розташований спорткомплекс

Луцька міська рада на сьогоднішньому засіданні сесії не погодила оренду землі скандальному екс-директору «Електротермометрії» Юрію Малихіну, на якій розташований його спорткомплекс. Йдеться про ділянку неподалік тієї, на якій раніше працював завод «Електротермометрія».

Як відомо, на місці заводу планують звести житловий комплекс (окрім багатоповерхівок, мають побудувати торгово-офісні приміщення і паркінг). Згідно з затвердженим планом квартал буде в межах вулиць Ковельська, Шевченка та річки Стир, повідомили раніше на сайті Луцької міської ради.

 

 

 

Отож до депутатів на сесії звернулася адвокатка Малихіна Лілія Лялюга: вона звернула увагу на те, що депутати вшосте чи всьоме не приймають рішення з цього питання, хоч відомо, що «земля слідує за об’єктом нерухомості». 

За її словами, спорткомплекс Малихін придбав ще 2017 року, усі необхідні дозволи є, тож підстави не голосувати відсутні. 

Перед війною депутати приймали рішення про поділ землі, де стоїть комплекс, на дві земельні ділянки. Для власника іншої, набагато меншої ділянки договір оренди затвердили без проблем у вересні торік. Ділянка ж, де є комплекс Малихіна, значно більша – 0, 0871 га.

Після звернення депутатки міський голова Ігор Поліщук поставив проект рішення на голосування ще раз. Однак підтримало його лише 16 депутатів. На запитання депутатки Алли Надточій: «Чому за 9 місяців ми не можемо прийняти рішення? Чому ми одному надаємо дозвіл, а іншому -- ні?» – голова громади відповів коротко: «Я голосував за».

На запитання депутатки Алли Надточій: «Чому за 9 місяців ми не можемо прийняти рішення? Чому ми одному надаємо дозвіл, а іншому -- ні?» – голова громади відповів коротко: «Я голосував за».

Чи має якийсь зв’язок ненадання Малихіну договору оренди на ділянку, на якій є його майно, і плани на житловий комплекс покаже час.

Скандальним Юрія Малихіна вважають через його вчинки.

Як інформувала «Волинь» у травні цього року, «Ексдиректор луцького заводу взяв сусіда за шию і приставив пістолет до голови»

 

Читайте також: «Єдина міська стратегія у Луцьку – це телефонний дзвінок міському голові від справжнього боса»

 

Telegram Channel