Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
4 місяці на передовій: Волинська бригада тероборони вибила росіян з п’яти позицій

Командир 100 окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ полковник Руслан Ткачук.

Фото: Мілітарі Медіа Центр.

4 місяці на передовій: Волинська бригада тероборони вибила росіян з п’яти позицій

На Лиманському напрямку, де дислокуються волиняни, зараз росіяни перейшли в наступ

«Підрозділи Волинської бригади тероборони вже чотири місяці виконують бойові завдання на Лиманському напрямку. Ворог застосовує всі наявні засоби вогневого ураження: артилерія всіх найменувань та калібрів, танки, авіація, ударні безпілотники і, звісно, регулярні піхотні штурми», – розповів командир 100 окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ полковник Руслан Ткачук.

Про це інформує Мілітарі Медіа Центр.

За словами командира, підрозділи бригади не втратили жодного окопу, а на деяких ділянках пішли вперед і зуміли покращити наше тактичне положення, вибивши росіян з п’яти позицій.

«Моя бригада на 90% складається з добровольців. Це максимально свідомі та вмотивовані люди, які прийшли до війська захищати свій дім, своїх рідних та нашу Україну. І хоча більшість із них військового досвіду не мали, проте бажання нищити ворога допомогло їм швидко опанувати військову справу.

Нам вдалося витримати перші важкі бої на Донбасі, згуртуватися і стати одною командою. Особовий склад має впевненість у власних силах і знає, що може виконати бойове завдання, яким би важким воно не було.

У мене немає сумнівів у нашій Перемозі! Та коли це станеться, часу розслаблятися не буде. Маючи такого сусіда, як росія, напоготові ми маємо бути завжди. Однак, я впевнений, що Свободу та Незалежність в українців уже не забрати нікому!» -- підкреслив Руслан Ткачук.

Читайте також: Кіборг з Волині: «У мене є нога, чому мені не роззутися?!»

Telegram Channel