Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
«Укрзалізниця» планує формувати у Ягодині контейнерні маршрутні поїзди до ЄС

Фото з відкритих джерел / Цензор.НЕТ.

«Укрзалізниця» планує формувати у Ягодині контейнерні маршрутні поїзди до ЄС

«Укрзалізниця» запроваджує новий сервіс перевезення контейнерів інтермодальними поїздами до Польщі

«Укрзалізниця» запропонувала вантажовласникам нову послугу перевезення контейнерів інтермодальними маршрутними поїздами до польського морського порту Гданськ з чотирьох українських міст: Києва, Одеси, Дніпра та Вінниці. Про це інформують на сайті «Укрзалізниці».

«Ми продовжуємо інтеграцію української залізниці до європейської мережі. Тому ми робимо ще один важливий крок на цьому шляху й запускаємо новий зручний сервіс контейнерних перевезень з повним комплексом послуг. У підсумку контейнерні маршрутні поїзди покращать морське та внутрішнє сполучення й інтермодальні логістичні ланцюги між Україною та країн ЄС», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Оператором вказаних перевезень виступить філія «Центр транспортного сервісу «Ліски»» АТ «Укрзалізниця», яка готова запропонувати повний комплекс послуг з організації перевезення контейнерів: надати контейнери, спеціалізований рухомий склад, забезпечити виконання навантажувально-розвантажувальних операцій, складування, зберігання вантажів, оформлення транспортних і митних документів, сертифікацію та ін.

«Контейнерні маршрутні поїзди будуть інтегровані в інтермодальну національну мережу ЦТС «Ліски», термінали якої обладнані всім необхідним для надання комплексної послуги: фітинговими та контейнерними платформами, контейнерами, кранами, тягачами. Маршрутні поїзди забезпечать ефективне сполучення до коридорів основної залізничної мережі ЄС», — додав член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Контейнерні маршрутні поїзди можуть формуватися на чотирьох прикордонних переходах на коліях 1435-1520 мм: Ягодин, Ізов, Мостиська та Чоп. Таким чином, Ягодин може бути з'єднаний з Балтійсько-Адріатичною та Північноморсько-Балтійською основною залізничною мережею, Мостиська — з Балтійсько-Адріатичною та Рейнсько-Дунайською магістральними залізничними мережами, Чоп — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай та Середземномор'я, Вадул-Сірет — з основною залізничною мережею Рейн — Дунай.

Партнерами в роботі нового сервісу виступили новостворена філія UZ Cargo Poland, компанія Laude Smart Intermodal S.A., PKP Cargo Connect та інші.

Читайте також: Мер міста на Волині підкреслив, яка важлива залізниця у час війни.

Реклама Google

Telegram Channel