Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Фехтувальницю Ольгу Харлан зняли з чемпіонату світу після відмови «привітати» суперницю з росії

Ольга Харлан – Українка!

Фото: censor.net.

Фехтувальницю Ольгу Харлан зняли з чемпіонату світу після відмови «привітати» суперницю з росії

У протоколі змагань навпроти Ольги зазначено «виключено»

Лідерку збірної України з фехтування Ольгу Харлан зняли з участі на чемпіонату світу після того, як вона відмовилася «привітати» нейтральну атлетку з Росії Анну Смірнову після своєї перемоги.

Як інформує Суспільне, Харлан взяла участь у чемпіонаті світу в одиночному турнірі з фехтування на шаблях на наступний день після того, як міністерство молоді та спорту України змінило текст наказу щодо бойкоту змагань, де виступають спортсмени з Росії та Білорусі.

Вона перемогла нейтральну фехтувальницю з Росії у першому ж двобої на стадії плей-оф.

Після завершення гри Харлан відмовилася тиснути руку Смірновій, пропонуючи «стукнутися» зброєю. Не отримавши відповіді від росіянки, українська фехтувальниця залишила межі доріжки.

Дії Харлан росіянка намагалася опротестувати, посилаючись на відмову «привітання» з боку українки, що згідно правил Міжнародної федерації фехтування карається чорною карткою - дискваліфікацією з турніру. Попри це, у лайвтабло до наступного раунду пройшла саме Харлан, яка мала зустрітитися з представницею Болгарії Йоаною Ілієвою.

Однак сутичка між Харлан та Ілієвою у підсумку не відбулася, фехтувальниці навіть не виходили на доріжку. А у лайвтабло було відзначено, що до наступного раунду проходить саме болгарська атлетка.

У протоколі змагань навпроти Ольги Харлан зазначено «виключено». 

У протоколі змагань навпроти Ольги Харлан зазначено «виключено». Як повідомило Суспільне Спорт джерело, що перебуває на чемпіонаті світу, Харлан зняли з чемпіонату світу.

У правилах FIE є лише одне трактування «виключення» – це передбачає дискваліфікацію зі змагань та відсторонення на 60 днів від усіх подальших стартів. Тобто, українська фехтувальниця має пропустити й командний турнір з фехтування, де нейтральних представників з Росії та Білорусі немає.

Читайте також: Провідні шахісти планети просять українську владу відпустити на Кубок світу «генія шахів»

Telegram Channel