Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
На Рівненщині судили батьків учнів, які принижували вчителів

Поки суд обмежився усним покаранням.

Фото з відкритих джерел.

На Рівненщині судили батьків учнів, які принижували вчителів

Потерпілими у цій справі вказані троє вчителів Новоселівського ліцею

Учні робили колажі з непристойними написами і малюнками щодо вчителів та деяких однокласників. Свої колажі вони надсилали у групу в Viber до моменту, коли це врешті викрили. За це покарали їхніх батьків.

Про це пеше Zahid.net.

Як йдеться у постановах Млинівського райсуду від 19 липня, судили чотирьох батьків школярів із Новоселівського ліцею. Правоохоронці встановили, що учні фотографували вчителів, робили з цих фото нецензурні колажі з лайкою та непристойними зображеннями і публікували у закритому чаті в Viber.

Також у постановах зазначається, що подібні фото порушники публікували і щодо інших учнів навчального закладу.

Троє батьків заявили про розкаяння у суді. Однак, одна жінка з обвинуваченням не погодилась: вона зазначила, що її донька лише одного разу сфотографувала вчителя, а нецензурних написів на цьому фото не робила.

Її суд звільнив від адмінвідальності.

Батьків решти школярів суд визнав винними у порушенні ч.1 ст. 186 КУпАП (невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей), щоправда, обмежився лише усними попередженнями. Крім цього, вони повинні сплатити по 536 грн судового збору.

Читайте також:Львівська вчителька, яку облили брудом, відсудила компенсацію за неправдиві звинувачення у булінгу першокласників

Telegram Channel